Обирай відпочинок у Микитинцях
 Микитинці у Google maps
 Привіт, Гість
Увійти
Ідентифікація
Я забув свій пароль
Зареєструватись

 Наші друзі
 Наша кнопка


 Броніслав Жешотарскі: Щоб малі громади відчули смак успіху – наша концепція малих грантів для організації малих громад
Броніслав Жешотарскі, що побував з моніторинговим візитом у с.Микитинцях Косівського району Івано-Франківської області, вважає, що Микитинці зробили правильний старт у розвитку сільського зеленого туризму. Пан Жешотарскі рекомендує надалі розвивати розпочате, ще більше інформувати туристів про відпочинок у Микитинцях та вести співпрацю з туристськими мережами й організаціями, зокрема залучати іноземних туристів.

Про це та інше Б.Жешотарскі, другий секретар Посольства Республіки Польща в Україні, радник з питань розвитку, розповів у короткому інтерв’ю.

- Як Ви оцінюєте проект «Успішна громада – успішне село», що фінансувався в рамках Польської програми розвитку співробітництва Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2011 році?

- Це дуже цікавий проект, я задоволений ним. По-перше, він розпочався зі створення бази для розвитку зеленого туризму, а не з сертифікації сільського зеленого туризму, як часто буває. Нерозумно проводити сертифікацію сільського зеленого туризму, коли немає бази для його розвитку. Даним проектом, насамперед, створено місця відпочинку для туристів, для того щоб вони могли приїжджати в село і відпочивати. Після відпочинку вони захочуть переночувати, і це також наступний етап розвитку ідеї після завершення проекту, оскільки це спонукатиме місцеву громаду до розширення туристичної інфраструктури. Ми так само бачимо серйозні наміри з боку сільської влади продовжувати розпочате.

Крім того, на мій погляд, цей проект був добре документований і зроблений прозоро. Додатковим елементом цього проекту була активізація місцевої громади, що також дало базу для подальших дій організації, яка організувала проект, тобто Коломийської ОПОРИ, а також сільської громади. Звичайно, це також наша концепція малих грантів для організації малих громад, щоб вони відчули смак успіху, смак перемоги. Треба тільки показати, що громада може щось зробити своїми руками за невеликі кошти.

- Які ключові рекомендації Ви дали б щодо розвитку с. Микитинців?

- Перше – це продовжувати далі, але розумію, що воно буде продовжуватись. Крім того, також більше пропаганди, в доброму розумінні. Це означає, що варто якомога активніше ширити інформацію про результати проекту зацікавленим особам, а саме туристам. Треба співпрацювати з туристськими організаціями, туристськими мережами. Щодо туристських мереж, то наскільки я знаю, вони на Івано-Франківщині є, маю на увазі туристично-інформаційний центр у самому Івано-Франківську.

Необхідно також розмістити інформацію в мережі Інтернет для туристів, які шукають місця відпочинку в Інтернеті. Дуже важливо, щоб була інформація іноземними мовами, зокрема польською мовою, оскільки тут відпочиває багато польських туристів, англійською мовою та, можливо, німецькою. Крім того, також можна подавати інформацію до німецьких чи польських туристичних сайтів. Є багато форумів, зокрема слід звернути увагу на польські форуми, де спілкуються туристи. Ми також у рамках своїх можливостей і часу будемо розміщувати загальну інформацію на нашому сайті. Зрештою, ми ще будемо зустрічатися неодноразово, тоді поговоримо детальніше.
Розмовляв Іван Маруняк

 Коментувати
Залогіньтесь будь-ласка!
 Коломия ВЕБ Портал: НОВИНИ
 Опитування
Чи хотіли б ви побувати в Микитинцях?
ТАК
НІ
Завжди клацаю "НІ", бо в мене таке хоббі псувати всім малину
[Всього голосів: 79]

[Старі опитування]
 facebook
Виконано за результатами конкурсу проектів ОГС "Сільським громадам – гідне буття" при підтримці ІСАР "Єднання" за фінансування ТОВ "Систем технолоджі компані Інвестментс"
Розроблено студією КОЛОдизайн | GT:0.023