Обирай відпочинок у Микитинцях
 Микитинці у Google maps
 Привіт, Гість
Увійти
Ідентифікація
Я забув свій пароль
Зареєструватись

 Наші друзі
 Наша кнопка


 Загальна інформація для інвестора
Загальна інформація для інвестора

Село Микитинці розташоване в долині р. Пістиньки, по обидва боки оточене горами, покритими мішаними лісами. Річка Пістинька екологічно найчистіша в Косівському районі Івано-Франківської області, де немає жодних промислових підприємств, та одна із найчистіших в Україні.

Населення села здебільшого працює в особистих селянських господарствах. На балансі сільської ради знаходиться біля 50 гектарів вільних земельних ділянок, які є землями запасу і в майбутньому можуть використовуватись в різних цілях та чекають інвестора. Крім того, в центрі села знаходиться стариця річки Пістинька площею 10 гектарів, яка може використовуватися для ведення рибного господарства.

Споживацькі потреби населення забезпечує 5 постійно діючих магазинів, станція технічного обслуговування автомобілів. Така кількість магазинів є більш, ніж достатньою для забезпечення невеликого за масштабами й кількістю населення (8 00 осіб) населеного пункту.

Територія села Микитинці – прекрасне місце для розвитку туризму, адже тут гарні краєвиди, безпечне довкілля та розміщене воно на зручній відстані від м. Коломиї (21 км.) та м. Косова (12 км). Окрім близькості до міст, також налагоджене добре транспортне сполучення з ними, що полегшує доступ туристів до населеного пункту.

Позитивним моментом для інвестування ресурсів в туристичну галузь є поки що порожня ніша в даній галузі на цій території. Якщо в інших туристичних селах дуже складно розвивати туристичний бізнес через жорстку й нестерпну конкуренцію, то в Микитинцях Ви такого клопоту поки що позбавлені.

Поспішайте інвестувати у Микитинці, поки цього не зробили ваші конкуренти.

 Коломия ВЕБ Портал: НОВИНИ
 Опитування
Чи хотіли б ви побувати в Микитинцях?
ТАК
НІ
Завжди клацаю "НІ", бо в мене таке хоббі псувати всім малину
[Всього голосів: 79]

[Старі опитування]
 facebook
Виконано за результатами конкурсу проектів ОГС "Сільським громадам – гідне буття" при підтримці ІСАР "Єднання" за фінансування ТОВ "Систем технолоджі компані Інвестментс"
Розроблено студією КОЛОдизайн | GT:0.043 Купить ассиметричные ванны Kaldewei